Blog

Foto-Fred

Welkom op mijn website. Mijn naam is Fred de Langen een gepassioneerd fotograaf met een voorkeur voor steden, architectuur, landschappen, mensen en dieren.

Rondje Kleine Willemswaard Tiel

 

2e paasdag 2020, ook vandaag even op pad om de benen te strekken, groot verschil in temperatuur het is 10 graden kouder dan gisteren.

Vandaag op pad naar de Kleine Willemswaard een nieuw ingerichte polder en overloop voor de Waal gelegen tussen het Amsterdam Rijnkanaal en de haven van Tiel.

Binnenkort worden hier ook grazers losgelaten, zal voor veel hondenliefhebbers balen zijn dat dan hun viervoeter of viervoeters niet meer los mogen in deze polder.

Bij de ingang is een herdenkingsmonument gemaakt voor drie verzetshelden "Maarten Noordzij, Piet Oosterlee en Geurt van der Zalm. 

 

 

Inlaat voor het overlopen van de Waal.

Opmerkingen

14.04.2020 08:24

Rony Put

weerom mooie foto's

14.04.2020 20:05

Fred de Langen

Hartelijk dank Rony voor je feedback.

13.04.2020 13:38

Jan

Prachtige foto's

14.04.2020 20:05

Fred de Langen

Dank je wel Jan.